Доповідачам поганих новин господар Кремля каже, що ті перебувають під впливом “західної пропаганди”.

Президентові Росії Володимирові Путіну припинили доповідати погані новини, особливо про війну в Україні, бо той реагує на них “вкрай роздратовано”.

Про це повідомив Телеграм-канал проєкту “ВЧК-ОГПУ” із посиланням на знайоме із ситуацією джерело.

Згідно з повідомленням, коли Путіну доповідали про реальну ситуацію, він у роздратованій формі заявляв доповідачеві, що той перебуває під впливом “західної пропаганди” та згущує слідом за нею “хмари”. Очільник Кремля вказував, що сам має достовірнішу інформацію з інших джерел, яка не збігається з даними від доповідача.

Зазначається, що доповідач поганих новин надовго випадав зі списку людей, які мають доступ до російського диктатора. Водночас постійний доступ до Путіна мали ті, хто доповідав лише про успіхи. При цьому такі інформатори применшували поразки та провали до дрібних неприємностей, які не відіграють суттєвої ролі.

“Джерело каже, що зараз Путіну просто перестали приносити “погані звістки”, оскільки президент їх не хоче чути”, – вказано в повідомленні.

Зауважимо, що попри величезні проблеми на фронті в Україні та втрати з боку російських окупантів, Путін переконаний у їхній перемозі, Так, 1 червня господар Кремля заявив, що “Росія переможе у війні та стане гарантом безпеки для всіх народів світу”. Диктатор також вкотре повторив свою пропагандистську заяву про те, що РФ нібито захищає “свою землю, свої цінності та свій народ”.

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com