Збройні сили України на деяких напрямках переходять до наступальних дій. Епіцентром тяжких боїв залишається Бахмутський напрямок, де Сили оборони мають успіх.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Маляр пояснила, що оборона України триває від 24 лютого 2022 року. Ці операції включають у себе також контрнаступальні дії.

“Зокрема, епіцентром бойових дій залишається Бахмутський напрямок. Там ми рухаємось доволі широким фронтом. Маємо успіх. Займаємо панівні висоти. Ворог в обороні, хоче утримати позиції. На півдні – ворог в обороні. Тривають бої місцевого значення”, – зазначила вона.

Заступниця міністра оборони наголосила, що російські окупанти почали поширювати фейки про “масштабний контрнаступ” ЗСУ, щоб прикрити свої поразки на Бахмутському напрямку.

У Міноборони РФ заявили, що ЗСУ пішли в масштабний контрнаступ. “СтраткомЗСУ” після цього попередив українців про масштабну ІПСО РФ, оскільки на російських телеграм-каналах та соцмережах планується поширення недостовірної інформації про бойові дії ЗС України, зокрема про початок контрнаступу та великі втрати під час операції.

Також голова Об’єднаного комітету начальників штабів США, генерал Марк Міллі заявив, що українські захисники добре підготувалися для проведення контрнаступу проти російських окупантів, проте ще “надто рано говорити про результати”.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *