У четвер у деяких районах Києва відбулися аварійні відключення електроенергії через технічні проблеми в енергосистемі. Укренерго повідомило, що через порушення на енергооб’єкті були вимушені відключити світло для всіх споживачів у деяких частинах міста. Зазначається, що вже розпочаті роботи з відновлення електропостачання, і енергетики працюють над швидким усуненням проблеми. Очікується, що обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації. Також зазначається, що в інших регіонах України також сталося знеструмлення через удари по енергетичній інфраструктурі.
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення