У Києві ввели екстрені відключення світла

У четвер, 25 червня, у Києві частково відключили електропостачання через аварійні ситуації, про це повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК. Відключення стосуються лівого берега міста, і просять мешканців берегти електроенергію. Поки невідомо, що саме спричинило ці відключення, а також не виключено, що можуть бути проблеми і на правому березі.