Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Офіс генпрокурора повідомив про виявлення шахрайської схеми, яка діяла на одному з комунальних підприємств на Дніпропетровщині. За розслідуванням, протягом періоду з 2019 по 2025 рік це підприємство використовувало підземні свердловини для централізованого водопостачання 11 населених пунктів, не маючи відповідних дозволів. Вони отримували плату за послуги, але не сплачували обов’язкові податки за використання надрами та водних ресурсів до бюджету. У результаті незаконної діяльності було витягнуто більше 400 тис. кубічних метрів підземних вод. Експертиза підтвердила, що збитки для держави склали понад 85 млн гривень. Директору підприємства пред’явлено підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення з використанням його службового становища.