Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

У середу, 24 червня, прес-служба Kyiv City Express оголосила про те, що Київська електричка повертається до руху повним залізничним кільцем. Ремонтні роботи тривали майже два місяці, але тепер вони завершені. З 28 червня повне залізничне кільце навколо столиці буде відновлено, а міст між станціями Почайна та Райдужний відкритий для руху за звичайним розкладом. На мосту були оновлені несучі конструкції, додано нові елементи колій та захід проти корозії, що підвищить безпеку руху поїздів та продовжить термін його служби.