Президент Володимир Зеленський прокоментував можливе оголошення президентом країни-агресора Володимиром Путіним війни проти України 9 травня в інтерв’ю американському телеканаду FoxNews.
 
“Для нас це нічого не змінить. Для нас війна триває вже вісім років, повномасштабна війна – понад 70 днів”, – сказав український лідер.
 
За його словами, перемога, якої прагнуть росіяни, – це поразка цивілізованого світу. Зеленський додав, що 9 травня може запам’ятатися світові як трагедія, кривавий день і як день, про який не можна забувати.
 
На початку травня українська розвідка повідомила, що Росія готується оголосити війну Україні через суттєві втрати в живій силі протягом останніх трьох місяців повномасштабного вторгнення, яке Кремль називає “спеціальною військовою операцією”.
 
Передбачається, що Путін може оголосити війну Україні під час святкових заходів 9 травня. Публічне оголошення війни стане приводом для загальної мобілізації у Росії. При цьому багато експертів кажуть, що мобілізація проходитиме потай через побоювання незадоволення серед росіян.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4476103-zelenskyi-oholoshennia-viiny-putinym-nichoho-ne-zminyt

от Admini4