У Києві правоохоронці затримали п’ятьох зловмисників, які побили до смерті 58-річного чоловіка. Чоловіка прив’язали до дерева та жорстоко побили, намагаючись видалити сліди злочину. Зловмисники спочатку відпочивали біля кав’ярні, а потім у них виник конфлікт з чоловіком. Вони побили його руками, ногами та палицею, після чого прив’язали до дерева й продовжили побиття. Чоловік намагався втекти, але його догнали та знову побили, що призвело до його смерті. Правоохоронці затримали всіх зловмисників і оголосили їм підозру, за що їм загрожує довічне ув’язнення.
У Києві затримано п'ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті