Сьогодні рано вранці російський безпілотник вдарив по автозаправній станції на околиці Сум. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив, що у результаті цього нападу постраждали троє цивільних осіб, які знаходилися на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Поки що уточнюються подробиці цієї атаки.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих