Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили "мертві душі"

На Івано-Франківщині виявили корупційну схему у санаторії, де фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату та премії. Організаторкою цієї схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка залучила до неї ще чотирьох осіб. За попередніми даними, збитки від цієї діяльності перевищують 15,3 мільйона гривень. Учасникам схеми оголошено підозру і встановлені запобіжні заходи. Слідство триває під контролем прокуратури.