У Європі не хочуть війни, а розбіжності вважають за краще вирішити дипломатичним шляхом, заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у вівторок, 1 лютого, повідомляє ТАРС.
 
 
“Мій сьогоднішній візит – це частково ще й місія миру, і я хотів би запевнити, що жоден керівник Європейського Союзу, країн-членів не хотів би війни. Ми виступаємо за політичне рішення”, – сказав Орбан.
 
Також він планує продовжити співпрацю з Путіним, перемігши на виборах у квітні. “Тому у мене є обґрунтовані припущення, що ми з вами співпрацюватимемо протягом довгих років”, – сказав угорський прем’єр.
 
Крім того, він заявив про намір домогтися збільшення обсягу постачання газу.
 
Путін, своєю чергою, сказав, що Угорщина отримує російський газ за ціною в кілька разів нижчою від ринкової в Європі. “Важливо, що і сьогодні Угорщина купує вп’ятеро російський газ дешевше, ніж ринкова ціна в Європі”, – сказав він.
 
Нагадаємо, з 1 жовтня Газпром розпочав постачання газу до Угорщини в обхід України. За умовами контракту, Угорщина отримає 4,5 мільярда кубометрів газу на рік протягом усього терміну угоди. З них 3,5 мільярди надійдуть через Сербію, ще 1 мільярд – через Австрію. Термін дії договору становить 15 років.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4443059-orban-putinu-u-yevropi-nikhto-ne-khoche-viiny

Від Admini4