Росія може продовжувати війну в Україні максимум до кінця 2024 року: воювати довше у неї не вистачить сили. Цей період може ще скоротитися, якщо санкції проти РФ буде посилено.

Про це розповів заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю «РБК-Україна».

«Військова розвідка Литви каже, що запас Росії – це два роки. Ми також говоримо, що вони можуть вести війну ще 2023 – максимум 2024 рік – все. Це якщо ми говоримо про конвенційну війну. А якщо посилити санкції, то цей запас буде ще меншим«, – зазначив він.

Крім того, за словами Скібіцького, Росія більше не може проводити широкомасштабних наступів. Так званий «великий наступ» РФ, який окупанти намагалися здійснити минулими місяцями, був скоріше елементом кремлівської пропаганди і продемонстрував, що РФ переоцінила власні можливості.

«Де це великий наступ? Росіяни перейшли до активних наступальних дій на початку лютого. Мета у них залишилася одна — вихід на кордони Донецької та Луганської областей. Але на сьогодні вже зрозуміло, що російські війська не мають змоги проводити широкомасштабні стратегічні наступальні операції«, — констатував представник ГУР.

Джерело: «РБК-Україна»

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *