Росія може продовжувати війну в Україні максимум до кінця 2024 року: воювати довше у неї не вистачить сили. Цей період може ще скоротитися, якщо санкції проти РФ буде посилено.

Про це розповів заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю “РБК-Україна”.

Військова розвідка Литви каже, що запас Росії – це два роки. Ми також говоримо, що вони можуть вести війну ще 2023 – максимум 2024 рік – все. Це якщо ми говоримо про конвенційну війну. А якщо посилити санкції, то цей запас буде ще меншим“, – зазначив він.

Крім того, за словами Скібіцького, Росія більше не може проводити широкомасштабних наступів. Так званий “великий наступ” РФ, який окупанти намагалися здійснити минулими місяцями, був скоріше елементом кремлівської пропаганди і продемонстрував, що РФ переоцінила власні можливості.

“Де це великий наступ? Росіяни перейшли до активних наступальних дій на початку лютого. Мета у них залишилася одна – вихід на кордони Донецької та Луганської областей. Але на сьогодні вже зрозуміло, що російські війська не мають змоги проводити широкомасштабні стратегічні наступальні операції“, – констатував представник ГУР.

Джерело: “РБК-Україна”

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *