Посол України в Німеччині Олексій Макєєв розкритикував чергові заклики німецьких діячів, які є колишніми політиками Соціал-демократичної партії та представниками профспілок, до миру та якнайшвидших переговорів Києва та Москви.

Про це Макєєв заявив у коментарі агенції DPA.

«Цей заклик до миру – не першоквітневий жарт. Це чистий цинізм стосовно численних жертв російської агресії», – сказав український посол.

Він додав, що такі заклики мають лише одну мету – «Приховати злочини Росії і, відповідно, відповідальність російського режиму».

«З огляду на жорстоку російську агресивну війну проти України єдиним можливим закликом до миру є: «Пане Путін, негайно виведіть свої війська з усієї української території!», – наголосив Макєєв.

Опубліковане в суботу звернення під назвою «Укладіть мир!» було ініційоване істориком Петером Брандтом – сином колишнього канцлера ФРН Віллі Брандта, архітектора «нової східної політики», яка призвела до зближення ФРН і НДР, ексголовою Німецької конфедерації профспілок Райнером Гофманом та колишнім депутатом парламенту від СДПН Міхаелем Мюллером.

У зверненні канцлера Німеччини Олафа Шольца закликають співпрацювати з Францією, щоб переконати країни Бразилії, Китаю, Індії та Індонезії виступити посередниками з метою швидкого припинення вогню в Україні.

«Це було б необхідним кроком для припинення вбивств і вивчення можливостей для миру. Тільки тоді можна буде прокласти шлях до спільного порядку безпеки в Європі», – вважають автори звернення, під яким підписались кілька колишніх політиків партії Шольца.

Зазначимо, що Соціал-демократична партія Німеччини попри підтримку України продовжує закликати до якнайшвидшого миру та переговорів.

Приміром, лідер парламентської фракції СДПН Рольф Мютцерніх заявляв у січні, що «ми маємо наполегливо намагатися врегулювати конфлікт Росії та України шляхом дипломатії».

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *