У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони “Південь” Збройних Сил України повідомили, що на Кінбурнській косі підняли український прапор після того, як Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити зі своїх позицій. Також триває евакуація українських військових, які пережили вогневе ураження. Військови зазначили, що вони намагаються дістатися до міста Джанкоя. Організація DeepState вже висловила свою оцінку щодо темпів звільнення українських територій.
На Кінбурнській косі підняли прапор України