Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області завершилася гучним провалом. Традиційне засідання місцевих зрадників перетворилося на демонстрацію жаху перед неминучою деокупацією та українським правосуддям.

За наявними даними, представники так званого «міністерства промисловості та торгівлі» окупаційної адміністрації Запорізької області зібралися на чергову фейкову нараду. Головним пунктом порядку денного було цілком звичне для загарбників завдання – «розпиляти» бюджетні кошти. Цього разу фінансування планували виділити на неіснуючі об’єкти енергетичної інфраструктури регіону. Колаборанти сподівалися спокійно розподілити капіталовкладення, проте звичний сценарій корупційного театру було миттєво зруйновано.

Усе йшло за планом, поки в розпал обговорення схем дерибану серед присутніх прозвучало одне вкрай раціональне, але надзвичайно незручне питання. Один із учасників поцікавився, якого милого вони взагалі ще тут сидять і вдають із себе «владців», якщо реальна ситуація для окупаційних сил є критичною, а вище «керівництво з міністерств» уже сидить на валізах і готове дати дьору на фоні  наближення Збройних Сил України.

А згадка про неминучу відповідальність та присутність українських спецслужб подіяла на самозванців тверезо і руйнівно. Окупантам просто нагадали про обов’язкове покарання, яке на них чекає, і вся «магія впевненості» моментально випарувалася.

Збіговисько «управлінців» згорнуло свою роботу настільки швидко, ніби під ними в прямому сенсі загорілися стільці. Більше того, почувши проСБУ, ці колаборанти почали тривожно та поспіхом запевняти у своїй «безмежній повазі» до  нашої спецслужби.

Цей інцидент став черговим яскравим свідченням реального морально-психологічного стану колаборантів на півдні України. Вони чітко усвідомлюють тимчасовість свого перебування у кабінетах.

Від admin