Путін розпочав підготовку до підкорення України задовго до жовтня минулого року, коли про це вперше повідомили американці.

Будучи вихідцем із спецслужб, він два десятка років наполегливо займався інфільтрацією російської агентури у багатьох сферах життя нашої країни. Починаючи від Кабінету міністрів й Верховної Ради і (не) закінчуючи співробітниками стратегічних підприємств.

І тому вичистити ці авгієві конюшні – це ще той подвиг Геракла. Тут роботи не на один рік.

Саме цим зараз активно займається Служба безпеки. Її керівник Василь Малюк заявив про необхідність посилення контррозвідки. Є результат цієї роботи – вже 360 російських агентів затримано з початку війни.

Хоча можна сказати, що посилення контррозвідки – це насправді не лише про роботу спецслужби, а й про виживання самої України.

Оскільки мова йде не лише про топових і відкритих зрадників типу Медведчука, але й агентів різних рівнів. В тому числі тих, хто допомагає росіянам корегувати вогонь по об’єктах критичної інфраструктури, зливає результати прильотів.

Вичислити російських агентів буває дуже непросто, адже далеко не всі з них ходять вулицями наших міст з георгіївською стрічкою. Наприклад, вчора СБУ повідомило, що на Луганщині була затримана шпигунка ФСБ, яка намагалася проникнути в СБУ і стати «подвійним агентом». Вона роками робила із себе патріотку і кричала «Слава Україні!»

СБУ каже, що намагатиметься «просіяти» всіх потенційних симпатиків РФ. Тоді буде і менше коригувань на ТЕЦ, і менше диверсій на стратегічних об’єктах.

Це правильний підхід – завжди потрібно намагатися боротися із причинами, а не з наслідками.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *