Новини України / У п’ятницю, 26 червня, Україна та Росія провели 76-ий обмін полоненими. Цього разу додому повернулися 160 українців, які перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці ЗСУ, бійці Нацгвардії, Державної спеціальної служби транспорту та ДПСУ, які брали участь у захисті країни на різних фронтах. Сьогодні звільнили 115 захисників Маріуполя, включаючи офіцерів, сержантів і…

https://www.stolica.news/ukraina-povernula-z-polonu-160-viyskovykh.html