Україна повернула з полону 160 військових

У п’ятницю, 26 червня, Україна та Росія провели 76-ий обмін полоненими. Цього разу додому повернулися 160 українців, які перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці ЗСУ, бійці Нацгвардії, Державної спеціальної служби транспорту та ДПСУ, які брали участь у захисті країни на різних фронтах. Сьогодні звільнили 115 захисників Маріуполя, включаючи офіцерів, сержантів і солдатів. Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, і потраплять на реабілітацію після тривалої ізоляції у російському полоні. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за підтримку у організації обміну полоненими. Зазначено, що з початку діяльності Коордштабу повернули з неволі 9606 військових та цивільних осіб.