Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю Оbozrevatel.

«Звинувачувати російські окупанти можуть кого завгодно, але щоб знайти винних у тому, що на їхній території щось горить чи вибухає, їм достатньо подивитись у дзеркало», ― заявив він.

Також Вадим Скібіцький висловив твердження, що без оголошення масової мобілізації держава-агресор не обійдеться, оскільки кремль вже тривалий час до цього готується: посилив відповідальність за неявку до військкоматів, підвищив призовний вік та прийняв рішення про електронні повістки на війну.

За словами представника ГУР МО України, москва декларує намір створити низку нових військових формувань та відновити боєздатність своєї армії.

«Щоб реалізувати цей план з метою втримати те, що росія окупувала, а також продовжувати воєнний тиск на нашу державу, ворогу необхідна не лише мобілізація, але й час на підготовку солдатів та їхнє оснащення. Масова мобілізація – непопулярне рішення, але путінський режим не має іншого виходу», – повідомив Вадим Скібіцький.

Водночас представник воєнної розвідки України описав характер ставлення населення держави-агресора до злочинної війни.

«Загалом, більшість російського населення, це близько 70%, підтримує продовження війни. Але це така кухонно-диванна підтримка – йти в окопи й шукати смерті на полі бою в Україні охочих в рф небагато», – пояснив офіцер ГУР МО України.

Вадим Скібіцький нагадав, що для тих росіян, хто не вчиняв воєнних злочинів та не хоче брати участі у війні проти України, наша держава гарантує захист в межах проекту для добровільної здачі в полон «Хочу жить».

Від Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *