Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий у квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже залишили територію Ірану і повернулися до безпеки разом зі своїми родинами. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Він зазначив, що українські моряки перебували у безпеці, а їхнє здоров’я задовільне. Департамент консульської служби та посольство України в Греції активно працювали над звільненням українців разом з усіма зацікавленими сторонами. Нагадаємо, що в минулому році дев’ять моряків, включаючи двох українців, були звільнені з піратського полону у Сенегалі. Також зауважено, що Росія атакувала кораблі в Чорному морі, що призвело до жертв.