Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в результаті ударів по території Росії було знищено понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту біля Санкт-Петербурга. Зеленський зазначив, що це була частина дій за планом далекобійних санкцій проти Росії у зв’язку з війною, а також для наближення миру. Українські розвідники також підтвердили досягнення важливих цілей, зокрема ураження російських воєнних виробництв, які постачають компоненти для армії РФ.