У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка принесла збитки в розмірі щонайменше 87,5 млн грн. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, вкравши газ для роботи місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсації завданої шкоди і обіцяє оприлюднити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу підкреслив, що крадіжки газу від бутових споживачів призводять до величезних збитків для країни, особливо в умовах нападів Росії на газові об’єкти.