Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Суди винесли рішення у двох справах про смертельні ДТП. У Сумах правоохоронець, який збив дівчину на пішохідному переході, отримав 5 років ув’язнення та позбавлення права керувати авто на 3 роки. Також йому доведеться виплатити моральну шкоду понад 700 тис. грн. У Чернігівській області військовослужбовець, який скоїв смертельне ДТП, отримав 4 роки тюрми та позбавлення права керування авто на 2 роки. Триває розслідування справи про інше ДТП, де правоохоронець з Донеччини виїхав на зустрічну смугу руху, в результаті чого його пасажир отримав тяжкі травми.