Прем’єр Великобританії Борис Джонсон назвав “похмурими” дані розвідок країн Заходу про російську загрозу над Україною. Про це пише Sky News.

“Наші розвіддані, боюся сказати, залишаються похмурими. Ми бачимо, що на кордоні з Україною зосереджена величезна кількість тактичних батальйонних груп. Це, ймовірно, найнебезпечніший момент протягом наступних кількох днів у тому, що є найбільшою безпековою кризою, з якою Європа зіткнулася за останні десятиліття”, – заявив Джонсон.

За його словами, настав час деескалації ситуації навколо України.

“Ми повинні чинити опір, ми повинні протистояти будь-якому поверненню до часів, коли долі народів вирішувалися через їхні голови жменькою великих держав. Чесно кажучи, я не думаю, що рішення ще не прийняте, але це не означає, що неможливо, що дуже скоро може статися щось абсолютно катастрофічне”, – наголосив прем’єр Британії.

Він сказав, що Заходу слід використати “комбінацію санкцій, військової рішучості та дипломатії”, щоб переконати Росію не розпочинати новий етап війни проти України.

“Як Альянс ми повинні провести лінії на снігу і чітко заявити, що є принципи, за якими ми не підемо на компроміс. До них належить безпека кожної країни в НАТО та право кожної євродемократії прагнути членства в НАТО”, – наголосив Джонсон.

Нагадаємо, Борис Джонсон опублікував відео на підтримку України.

Джонсон застеріг Путіна від “трагічного прорахунку”


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4446066-rozviddani-zalyshauitsia-pokhmurymy-dzhonson-pro-zahrozu-vtorhnennia-rf

Від Admini4