Від сьогодні підрозділ патрульної поліції у Дубенському районі Рівненської області Департаменту патрульної поліції розпочне роботу.

Це перший підрозділ патрульної поліції, який буде патрулювати не тільки міста і траси, а і весь район, дістаючись до найвіддаленіших громад і допомагати всіх громадянам району. Це перший крок у подальшому розповсюдженні патрульної поліції на всю територію держави й уніфікацію моделі реагування на повідомлення громадян — продовження реформи, розпочатої із заснуванням патрульної поліції.

“Попри воєнний час Національна поліція України розвивається, вдосконалюється та стає ефективнішою. І робить максимально сприятливі для жителів умови у всіх наших громадах, аби забезпечити на територіях безпечне середовище та ефективно надавати поліцейські послуги, — зазначив Іван Вигівський. — Це пілотний проєкт впровадження саме патрульної поліції у районах, а не лише в обласних центрах та містах, і на прикладі Дубенщини ми будемо досліджувати ефективність такої роботи та поширення цього проєкт в інших регіонах”.

“Я бачу у ваших очах вогонь, мотивацію і бажання йти вперед, впевнений, що у нас все вийде. Дубенський підрозділ має стати модельним для майбутніх районних підрозділів патрульної поліції”, — зауважив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, та додав, що сьогодні вперше у Дубенському районі вночі засвітяться сині проблискові маячки патрульної поліції.

Від Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *