Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих

Уранці 25 червня війська Російської Федерації атакували лікарню у Херсоні з безпілотника, в результаті чого постраждали пʼятеро співробітників. Інформацію про це поширила Херсонська обласна влада. Зазначається, що через цю атаку постраждали пʼятеро медичних працівників, які отримали мінно-вибухові поранення. Крім цього, до лікарні була доставлена жінка, яка отримала травми в результаті атаки російського “шахеда” у центральному районі Херсона. Жінці була діагностована контузія, вибухова та закрита черепно-мозкова травма середнього ступеня тяжкості.