Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj

Сьогодні зранку в п’яти регіонах України сталися нові відключення електроенергії через удари по енергетичній інфраструктурі з боку Росії. Укренерго повідомило про це 25 червня. Внаслідок цього знеструмлення сталося в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Із-за спекотної погоди споживання електроенергії зросло на 3,7%, оскільки люди активно використовують кондиціонери. Укренерго закликає громадян економно використовувати електроенергію та переносити активність на період денного часу, коли працюють сонячні електростанції, а також вечірні години.