За версією слідства, 60-річний полковник домовився із громадянином України призовного віку про оформлення за грошові кошти документів про зняття з військового обліку для того, щоб останній не підпадав під призов за мобілізацією та мав можливість безперешкодного виїзду за кордон в період дії воєнного стану.

Вартість своїх послуг посадовець оцінив у 9 тисяч доларів США. Його затримали після передачі документів та одержання коштів.

У ході обшуків, проведених за місцем мешкання посадовця, вилучили документи та військові квитки третіх осіб, виписки з медичних карт, аркуші з печатками військових частин РФ, зброю та грошові кошти.

Наразі досудове розслідування триває. Затриманому повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

от Admini4

Один комментарий к “Під час отримання хабаря затримали заступника начальника одного з управлінь Міністерства оборони України”
  1. Пропоную на час війни, враховуючи екстраординарність подій, ввести для таких випадків публічну страту через повішення. Хто “ЗА”? Підписуйтесь і підтримуйте! Володимир Назаренко, м. Чернігів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *