Парламент Грузії на засіданні 10 березня провалив голосування за законопроєкт «Щодо прозорості іноземного впливу», через який у країні почалися масові протести. Про це повідомляє Netgazeti.

Ініціативу почали розглядати 7 березня, коли вже відбувалася акція протесту, парламент ухвалив законопроєкт у першому читанні.

Після двох днів масових протестів і сутичок між мітингувальниками й поліцією керівна партія Грузії «Грузинська мрія» оголосила про відкликання законопроєкту, проте такої процедури не існує – депутатам потрібно було відхилити законопроєкт під час розгляду в другому читанні.

Сьогодні, як зазначило «Эхо Кавказа», у грузинському парламенті зареєструвалося 112 депутатів. Результати голосування за законопроєкт у другому читанні такі: один – за і 35 – проти.

«Грузинська мрія» не брала участі в голосуванні, проти ініціативи проголосували представники опозиції, єдиний, хто голосував «за» – це один із лідерів «Грузинської мрії» Давід Самхарадзе (у першому читанні він теж підтримав законопроєкт), додає портал «Новости-Грузия». Як пише Netgazeti, пізніше Самхарадзе заявив про технічну помилку: він стверджує, що в другому читанні не голосував за ініціативу.

У парламенті Грузії планували розглянути також законопроєкт «Про реєстрацію іноземних агентів», запропонований рухом «Сила народу». Оскільки законопроєкт не встигли розглянути в першому читанні, ініціатори його відкликали.

Джерело: ІА «Новости-Грузия»

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *