На тлі новин про наступ ЗСУ, зрадник України та колаборант Кирило Стремоусов, призначений росіянами “заступником голови” окупаційної адміністрації Херсонщини, втік із Херсона до росії.
Про це повідомив український активіст Сергій Стерненко у своєму Твіттері.
Факт своєї втечі зрадник приховує, але завдяки багатьом небайдужим громадянам вдалося встановити, що вчора і сьогодні Стремоусов записував “переможні” відеозвернення з хворобливими фантазіями про те, що “росія у Херсоні назавжди” з готелю Marriott у місті Воронеж на проспекті Революції, 38.
“Стремоусов втік із Херсона і розповідає, що росія у Херсоні “назавжди”… з Воронежа”, – пише Стерненко.
![](https://myc.news/storage/202208/image/5377b0d04eeba0f4d86b2a32dd7d74d3df46b30fd51e5038f1e509b625040649.jpg)
На задньому фоні видно і Благовіщенський собор Воронежа, і таку ж жовто-світлу чотириповерхову будівлю на вул. Революції, 29 (технікум будівельних технологій). Позаду також є Воронезьке водосховище.
![](https://myc.news/storage/202208/image/28cfc87b5f5fdb32e61bfd84c4f33799adbe5d13ff573c5186fa2087d65d192d.jpg)
Зрадник ще примудрився попросити не блюзнірувати над загиблими колаборантами і заявив, що “росія звільнятиме Африку, Латинську Америку та Азію”.
Джерело – Матриця Свободи