Мирні переговори між Україною та Росією поставлені на паузу, повідомив прес-секретар президента України Сергій Никифоров у коментарі Стране.ua у четвер, 5 травня.
 
 
 
“Контактні групи, які були у Стамбулі, на зв’язку. Вони можуть організувати черговий раунд переговорів у будь-який момент. Інша справа, що здебільшого з усіх питань, про які вони були уповноважені домовлятися, вони вже домовилися. Тепер залишаються найскладніші і найважливіші рішення – щодо гарантій безпеки і територіальної цілісності України. Домовитися щодо них можуть лише президенти”, – сказав Никифоров.
 
За його словами, українська сторона не відмовляється від зустрічі на рівні президентів.
 
“Президент України при кожному разі повторює, що він готовий зустрічатися з президентом Росії та проводити переговори. Зустрічної готовності з боку Росії ми не бачимо. З яких причин це, хай коментує російська сторона”, – додав Никифоров.
 
Нагадаємо, раніше Зеленський говорив, що зможе домовитися з Путіним про гарантії безпеки для України у два етапи. Під час першого етапу переговорів можна буде обговорити гарантії безпеки Україні, а під час другого – питання Криму і Донбасу.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4475502-myrni-perehovory-z-rosiieui-na-pauzi-op

Від Admini4