На території Києво-Печерської лаври, яку сьогодні мали б покинути представники московського патріархату тривають суперечки.

Там зібралися кілька сотень прибічників російської церкви нібито на “цілодобову молитву”. Подекуди ледь не доходить до сутичок.

Зокрема, бурхлива суперечка виникла, коли один з чоловіків сказав, що “тут зібралися московські посіпаки”.

“Віруючі” відразу ж забули про молитву й накинулись на нього. Одна з жінок весь процес знімала на телефон. Чоловік спробував прибрати камеру. Але до обійшлось словесною перепалкою.

Від чоловіка почали вимагати якісь документи, кричали йому про “псевдопатріотів, обвішаних прапорами, які б’ють жінок біля храмів”. Захотіли перевірити, чи знає він молитву “Отче наш”… Натовп вимагав від чоловіка розказати про свою позицію, але висловитись фактично не дали. Дорікали йому, шо не пішов на богослужіння в ПЦУ.

Таких суперечок на території лаври цього дня вдосталь, але, поки що, порушень громадського порядку правоохоронці не фіксують.

Інцидент також трапився, коли іноземний журналіст знімав, як служителі так званої УПЦ МП пакують речі до авто. Священик так розізлився на чоловіка, що ледь не побив його. Разом з прибічниками почали вимагати від журналіста видалити відео.

Хтось спробував підняти плакат з написом “Не твоя лавра, от ти і бісишся”. Учасники молитви відразу ж його порвали.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *