Як повідомляє головний редактор сайту «Матриця свободи» Юрій Федоренко, вчора з ранку мордор знову атакував ракетами та шахедами українські міста. Завдяки нашій ППО, бійці якої знищили 54 з 69 ракет, вийшло це в нього досить не вдало і путін не потішився результатами обстрілів. Або й потішився… Напевне ж йому «надули у вуха» про «100500 знищених українських електростанцій, військових складів та сотні тисяч бандерівців, які з від сьогодні вже не будуть знущатися над свинособаками кремля на свій збочений український розсуд». Як відомо – дурень думкою багатіє. Та зараз не про те…

Sputnik Білорусь у своєму Telegram-каналі заверещав: «На территории Белоруссии упала украинская ракета комплекса С-300». «Сегодня в промежутке с 10:00 до 11:00 с территории Украины зафиксировано падение украинской ракеты комплекса С-300 на территорию Беларуси. О происшествии немедленно был проинформирован глава государства», — говориться у повідомленні. «… по поручению Александра Лукашенко группа специалистов из числа сотрудников Следственного комитета и Министерства обороны страны выясняет причины произошедшего». «Рассматриваются две основные версии: залет ракеты на территорию Беларуси, аналогичный недавнему инциденту в Польше, когда ракета полетела не в ту сторону; ракета сбита в результате работы систем ПВО Беларуси», — передає агентство.

Сльози жалю потекли з очей українців… Як же так? За що білорусам така карма?! Вони ж такі … А які вони, ті білоруси та Білорусь? Чи, можливо, це якась інша країна, схожа за назвою, а не та, з військових аеродромів якої практично кожного дня злітають російські літаки та ведуть обстріли нашої країни «кінжалами» та іншими смертоносними «подарунками»? Це, мабуть, у іншій, схожій за назвою країні, президентствує картопляний диктатор, який так полюбляє їздити до кремля та ручкатися з путіним? Це зовсім інша Білорусь, не та, яку «тихою сапою» взяли у полон без будь-якого спротиву російські війська і тепер почуваються у цій країні, як у себе вдома. Так же гадять по-під кущами та тероризують місцевих.

Можливо слід нагадати комусь, що лише за неповні три місяці з початку агресії путіна проти України, з території Білорусі по нашій землі було завдано понад 600 ракетних ударів. 633 – саме стільки нарахувала антивоєнна ініціатива «Беларускi Гаюн». Від них – на НАС!

На росії здійнявся гучний лемент. «Ну тепер все, ОДКБ розпочне війну проти України. Догралися, хохли! То трактор у Польщі, тепер – Білорусь». «Стовідсотковий casus belli для вступу ЗС Білорусі у війну»…

Та щоб у вас там «на радощах» горло пір’ям поросло! Згнило ваше ОДКБ, як і уся московія разом узята.

По-перше, як справедливо заявив сьогодні в ефірі 24 каналу речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат «Вірити режиму лукашенка, як і режиму путіна, не варто».

По-друге, «Зрештою, робота протиповітряної оборони є такою інтенсивною, зокрема й сьогодні, що такі речі можливі. Виключати не можна. Ми знаємо приклади на території сусідніх держав — якісь уламки можуть потрапляти», — той же Юрій Ігнат.

І, головне, — всі ці інциденти — наслідок російської агресії та ракетних атак Росії.

І радійте, колишні наші друзі та партнери «лукашенківські» білоруси, тому факту, що Україна поки що не наносить спрямованих ударів у відповідь за обстріли української території. Ви вже «напрацювали» не на один наш влучний обстріл! Взагалі, терпець українців во істину немає меж по відношенню до країни лукашенка. І ось це – єдине, що стримує поки що лють. Бо Білорусь і країна «синєпалого диктатора» — це справді абсолютно різні речі. Справжні білоруси разом з українцями зараз знищують орків на сході України! Справжні білоруси – то «рейкові партизани», які не дають спокою агресору на території власної країни. Саме вони – наші друзі, брати та партнери!

А те, що зібрав навколо себе лукашенко – то такий самий гній, як і «кремлівська зграя». Навіть гірший, бо намагається на словах відсторонитися від агресора, а, насправді, виконує практично кожну його забаганку всупереч совісті та розуму. Хоча, де лукашенко – і де та совість! Тому матимете ви не тільки «уламки» ракети, а й повноцінні українські «подарунки», якщо стане розуму відправити ЗС РБ на українську землю.

На додачу до москальських «органічних добрив» для українських ланів.

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *