США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що після попередніх ударів, відповідних на іранську атаку, Іран отримав можливість припинити вогонь, але відмовився. Це призвело до нових ударів по іранській військовій інфраструктурі. Удари були завдані по об’єктах спостереження, зв’язку, протиповітряній обороні та іншим важливим точкам.