Польща вирішила націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську. Генеральна прокуратура країни подала позов у зв’язку з тим, що Росія не виїхала з цієї будівлі, після того як консульство закрилося в грудні 2025 року. Росія стверджує, що ця нерухомість є її власністю, але польська влада стверджує, що вона належить державі. Польські посадовці вживають заходи, щоб звільнити приміщення, адже Росія має борги за електроенергію та опалення.
Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги