Мер міста на Київщині отримав підозру

Міський голова на Київщині став обвинуваченим у вчиненні корупційних діянь, зокрема у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. Прокуратура Київської області повідомила, що він організував схему, за якою земельні ділянки водного та лісового фонду були легалізовані та перенесені на більш цінні території. Також встановлено факти недостовірної відомостей у документації та реєстрах, а також розтрату бюджетних коштів під час озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою та відсторонення від посади підозрюваного. У ході слідчих дій виявлено докази незаконних дій та можливої корупції.