У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цього трагічного події організація прийняла рішення призупинити роботу з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один працівник загинув на місці, інший помер у лікарні. Четверо поранених саперів отримують медичну допомогу і їхнє життя не перебуває під загрозою. Зазначається, що удар по команді був завданий російською ракетою “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарних працівників свідчить про небезпеку роботи в умовах війни та конфлікту. Організація наразі продовжує працювати лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки своїх працівників. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року, займаючись розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації