https://www.rbc.ua/static/img/_/v/_video_youtube_com__296f71c560480190cb97b13bccaf84c3_1300x820.jpg

Державні компанії за п'ять місяців передали українським захисникам у шість разів більше безпілотників, ніж за 2023 рік.

Про це у відповідь на запитання кореспондента РБК-Україна заявив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Вадим Сухаревський.

"За період, який минув цього року, за ці півроку, держава поставила Збройним силам у шість разів більше дронів, ніж за весь минулий рік. Ця тенденція йде до нарощування", – наголосив Сухаревський.

Він також гарантував, що завдання президента України Володимира Зеленського про передачу українським захисникам у 2024 році 1 мільйона FPV-дронів буде перевиконано.

За словами Сухаревського, зараз в Україні є багато виробників дронів, але не всі вони готові до масштабного виробництва. Тому створюються державні програми, щоб масштабувати їхнє виробництво.

"Йдеться не лише про виробництво на території України, а й за кордоном, щоб масштабувати найкращі зразки", – розповів командувач Сил безпілотних систем.

Виробництво дронів в Україні.

Нагадаємо, Україна значно наростила виробництво безпілотників після початку повномасштабного вторгнення росіян. ЗСУ застосовують дрони, щоб обороняти країну від російських окупантів.

Зокрема, коли у бійців ЗСУ бракувало артилерійських снарядів, їх фактично замінювали FPV-дрони, якими активно знищували ворожу піхоту та техніку.

Зазначимо, 19 квітня стало відомо про відкриття в Україні заводу німецької компанії Quantum-Systems GmbH з виробництва безпілотників.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *