Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що від початку війни з Росією вже було повернуто понад 9500 українців, які перебували в російському полоні. Тільки за цей рік вдалося звільнити 1596 українців. Недавно ще 160 українських військовослужбовців були визволені, більшість з них утримувалися в неволі з 2022 року. Зеленський наголосив на важливості продовження роботи над звільненням всіх українців, які перебувають у полоні в Росії. Він також зазначив, що після повернення додому звільненим особам потрібна всебічна підтримка, включаючи адаптацію, медичне лікування та розв’язання соціальних питань.