https://www.rbc.ua/static/img/_/g/_granada_2023_gettyimages_1707688116_a83e3bdd9716b2e810db7d24dc7cc86d_1300x820.jpg

Президент Володимир Зеленський вважає, що рішення про початок перемовин з Україною щодо вступу в Європейський союз є мотиваційним.

Як повідомляє РБК-Україна, про це він заявив під час спільного брифінгу з президентом Молдови Маєю Санду та головою Європейської ради Шарлем Мішелем.

"Що стосується рішення у грудні. Я б хотів, щоб ми всі були дуже конкретними особливо в час війни в Україні та Європі. Хотілося б щоб звернули увагу що ми країна у війні. І для нас рішення у грудні – це мотиваційне рішення, мобілізаційне рішення", – сказав він.

На думку Зеленського, рішення щодо початку переговорів вступу України до ЄС допоможе українцям вірити в те що є справедливість і що слова про те, що українці захищають спільні з ЄС цінності не є порожніми.

"Це не значить що нам щось подарують. Ні. Є конкретика і сім рекомендацій, які ми повинні, якби нам складно не було, виконувати. І ми маємо прогрес на шляху виконання всіх рекомендацій. Ми виконаємо всі сім рекомендацій. На сьогодні ми готові", – підкреслив він.

Переговори щодо вступу України до ЄС

Нагадаємо, минулого тижня Європейська комісія оприлюднила звіт про прогрес України та інших країн-претендентів на шляху до вступу в Євросоюз.

Зокрема, відомство вирішило рекомендувати розпочати з Україною вступні переговори, але з умовою впровадження зазначених у звіті реформ.

Для того, щоб переговори розпочалися, таке рішення мають підтримати усі лідери країн-членів ЄС. Вони розглянуть це питання на саміті, що відбудеться 14 грудня.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *