https://www.rbc.ua/static/img/_/e/_elektromerezhi_poshkodzhennya_remont_naslidki_obstrilu_nemae_svitla__gettyimages_1244494609__1__b12455c2f953883a02f62685b4da775c_1300x820.jpg

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть Україні 100 млн євро для відновлення та модернізації соціальної інфраструктури.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів України.

Як зазначили у відомстві, Україна уклала з ЄІБ угоду в рамках Конференції з відновлення, яка проходить у Берліні.

Мета такої угоди – відновлення та модернізація основних соціальних послуг у сферах освіти, охорони здоров'я, житла для внутрішньопереміщених осіб, соціального захисту.

Також передбачено відновлення та модернізацію критичної інфраструктури на територіях, які зазнали руйнувань, та в регіонах, де проживає найбільша кількість переселенців.

У Мінфіні нагадали, що всього з початку повномасштабної війни ЄІБ надав Україні понад 2 млрд євро інвестицій.

Відновлення інфраструктури

Нагадаємо, внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів на всій території України є пошкодження критичної інфраструктури.

Зокрема це стосується енергетики, оскільки росіяни часто цілилися по таких об'єктах під час своїх ракетних ударів і атак дронами.

У країні вже пошкоджено велику кількість ТЕС та ГЕС, внаслідок чого енергетики змушені застосовувати графіки відключення світла. В “Укренерго” зазначали, що на ремонт можуть піти дні, місяці та навіть роки.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *