Новини України / Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив у соцмережі, що якщо колись існував “дух Анкориджа”, то зараз він мертвий. Він висловив думку, що росіяни вірили в цей “дух”, але тепер час Москві припинити вірити у нього і реагувати на серйозні пропозиції України. Міністр наголосив, що для Росії важливо припинити війну та сісти за стіл переговорів. Раніше…
https://www.stolica.news/sybiha-ozvuchyv-urok-ankorydzha-dlia-rosii.html