Новини бізнесу / США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня і не було продовжене. Санкції були введені у жовтні, тимчасово відкладені, а тепер набули повної сили. Сполучені Штати раніше частково послабили санкції на російську нафту через стабільність світового енергетичного ринку.
https://www.stolica.news/ssha-vidnovyly-sanktsii-shchodo-naftovykh-hihantiv-rosii.html