Новини Києва / У Києві сталася дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої загинули двоє людей. Аварія трапилася на Бориспільському шосе між двома вантажівками Mercedes. Одна з них зупинилася через технічну несправність, і водій виконував ремонт. Інша вантажівка не помітила зупинений транспортний засіб і врізалася в нього. Від удару вантажівку, що стояла, відкинуло вперед, і вона наїхала на свого власника,…

https://www.stolica.news/u-kyievi-vodii-dvokh-vantazhivok-zahynuly-v-dtp.html