Без категорії / Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на землі, а й у повітрі. Під час дипломатичних зустрічей на найвищому рівні в Монреалі українська сторона чітко дала зрозуміти світовій спільноті: перебування країни-агресора у міжнародних правових інститутах загрожує життю цивільних громадян по всьому світу.