Новини України / У Львові перевіряють роботу систем кондиціювання у громадському транспорті. За результатами нещодавньої інспекції виявлено несправність охолоджувальних систем у шести автобусах та двох тролейбусах. Відповідно, перевізників притягнули до адміністративної відповідальності. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомляє Львівська міська рада.

Зазначається, що протягом останніх двох тижнів зафіксовано 28 випадків проблем із кондиціонерами у транспортних засобах. Нещодавній…

https://www.stolica.news/u-lvovi-shtrafuiut-pereviznykiv-bez-kondytsioneriv.html