Новини Києва / Із 1 липня до 31 серпня проїзд у міському громадському транспорті для школярів Києва стане платним. На період літніх канікул для них діятиме знижка 75% на проїзні квитки. Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації в четвер, 25 червня. У КМДА нагадали, що безоплатний проїзд для учнів діє лише протягом навчального року. На час…