Відео / Організував оборудку з бюджетними коштами колишній посадовець «Київзеленбуду» та власник компанії з озеленення територій. На початку 2024 вони налагодили механізм привласнення бюджетних коштів, виділених на реконструкцію та благоустрій місць громадського відпочинку у столиці.

https://www.stolica.news/pryvlasnyly-ponad-3-5-mln-hrn-na-blahoustroi-stolytsi-politseyski-vykryly-skhemu-v-kyivzelenbudi.html