Новини України / Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, повідомляє моніторинговий Telegram-канал “Крымский ветер”
Серія потужних вибухів лунала в Криму протягом всієї ночі, заявили очевидці. Головним об’єктом ураження стала Балаклавська ТЕС у Севастополі – одна з…
https://www.stolica.news/drony-zostavyly-sevastopol-povnistiu-bez-svitla.html