Новини спорту / Українська тенісистка Еліна Світоліна (№8 WTA) пробилася до чвертьфіналу турніру WTA 500, який триває на трав’яному покритті в німецькому Бад-Гомбурзі.
Українка розпочала свої виступи на змаганнях з другого раунду і в своєму першому поєдинку здобула важку перемогу в трьох сетах над так званою “нейтралкою” з російським паспортом Людмилою Самсоновою (№37 WTA) з результатом 3:6, 6:3,…
https://www.stolica.news/svitolina-prodovzhuie-peremozhnyy-shliakh-na-turniri-v-nimechchyni.html